Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Sık Sorulan Sorular

 

Kredi kartı borcumu ödemek için bir limit sınırı var mıdır?
Hayır, vade farkı tutarı kadar limitiniz olduğu taktirde istediğiniz kadar kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.

 

Kredi kartı borcumu ödemek istiyorum, fakat vade farkı için kullanılabilir limitim yok.
Borcu ödenen kredi kartınızın haricinde, yeterli limiti olan başka bir kredi kartınızı veya kartlarınızı da kullanabilirsiniz.

 

Ödenen borcumun haricinde başka bir ödemem olacak mı?
Taksitlendirdiğiniz toplam borcunuz ve bu borç için uygulanacak vade farkı dışında hiç bir ödemeniz olmayacaktır.Vade farkı ve borç hesaplama için tıklayınız.

 

Kredi kartı borcumu taksitlendirmek için belge gerekiyor mu?
Kredi kartlarınızın dışında hiç bir belge gerekmemektedir.

 

Kredi kartı borçlarımı taksitlendirmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Başvuru formumuzu doldurarak gönderiniz. Tarafınızla en kısa zamanda irtibat kurularak gerekli bilgi verilecek ve taksitlendirme isteğinizi teyit ederseniz, müsait olduğunuz bir tarih ve zamana randevu verilecektir. İş yerimize geldiğinizde siz çayınızı içerken, biz tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek 20 dakika içinde sonuçlandıracağız.Başvuru formu için tıklayınız.

 

Birden fazla kredi kartıma borcum var hepsinin borcunu kapatarak taksitlendirebilir miyim?
Evet taksitlendirebilirsiniz. İstediğiniz kadar kredi kartlarınızın toplam borcunu kapatarak taksitlendirebilirsiniz.

 

Sisteminiz ne kadar güvenli? Taksitlendirme işleminde bir risk var mı?
Taksitlendirme işlemi son derece güvenlidir. Öncelikle kredi kartınız veya kartlarınızın borç durumları kontrol ve teyit edilir. Daha sonra toplam borçlar tarafımızca ödenmekte ve daha sonra aynı veya dilediğiniz kredi kartlarına borçlandırılırsınız.Kredi kartınız ile yapılan borçlandırma işlemi 3D Secure ile yapılmaktadır.

 

İstanbul dışında ikamet ediyorum. Taksitlendirme sisteminizden faydalanabilirliyim?
Elbette Türkiye nin her yerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Kredi kartım ödeyemediğim borç yüzünden kullanıma kapalı, takipte veya hacizlik durumda. Borçlarımı Taksitlendirebilir miyim?
Borçlarınızı Taksitlendirebilmeniz için Kredi kartınızın kullanıma açık olması gerekir. Ancak kullanıma açık başka kredi kart veya kartlarınız varsa ve limitleri müsait ise borcu olan kredi kartınızın borcunu kapatmak üzere bu kredi kartlarınızı kullanarak borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.